O společnosti

Kdo jsme

BREMA

Jsme stabilní česká společnost, působící na trhu již od roku 1991. Za dobu působení společnosti můžete najít naše produkty ve více než 15 zemích celého světa. Za 31 let existence rozšířila BREMA své portfolio dodávaných technologií z oboru elektro o další obory: výroba rozváděčů, slaboproud, MaR, topení, chlazení, SHZ, výtahy, zámečnická výroba a facility management.

Od 90. let působíme ve vlastních prostorách v Praze 7 – Holešovicích, s rokem 2005 se nám otevřely nové a moderní možnosti podnikání ve vlastní výrobní hale v Modleticích, kam se přestěhovala téměř celá společnost.

BREMA se svou kvalitní prací podílí na mnoha významných projektech realizovaných v ČR i zahraničí. Realizuje zakázky pro pražské metro, dopravní stavby, průmysl, kulturní a obchodní centra, bytové objekty a jiné.

Našimi hlavními hodnotami jsou čestné a spolehlivé jednání, stabilita zázemí, špičková odbornost, zaměření se na výkon a kvalitu. Finanční stabilita a moderní technologie naší společnosti představují spolehlivou a důvěryhodnou značku.

proč si vybrat

Proč si vybrat právě nás

  • jsme stabilní společností, na českém trhu působíme již přes 29 let
  • disponujeme odborným týmem projektových manažerů a techniků, schopným komunikovat i v cizích jazycích
  • jsme schopni zrealizovat komplexní dodávky všech technologií
  • máme zkušenosti ze zahraničními projekty

Spolehlivý parner

BREMA je na trhu více než 29 let a patří mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti dodávek technologických zařízení.

Zákaznický přístup

Cílem společnosti BREMA je dodávat individuální řešení dle specifických požadavků zákazníka, a to vždy ve vysoké kvalitě.

Komplexní řešení

Porfolio dodávek a služeb společnosti BREMA zahnuje uníkátní rozsah technologií.

BREMA, spol. s r.o.

Vedení společnosti

Více jak 29 let

Historie BREMA, spol. s r.o.

Jsem na trhu již více jak 29 let. Seznamte se s historií společnosti BREMA.

Založení společnosti BREMA, spol. s r.o. (Vítkova 17, Karlín)

Koupě objektu firmy Elfrig: v ulici Jateční 4, Holešovice.

BREMA získala certifikát systému jakosti dle ISO 9001.

Založení projekčního oddělení.

BREMA byla vystavena těžké zkoušce a to v podobě živelné pohromy – povodní, které sídlo firmy citelně zasáhly.

Ani tato katastrofa nezabránila společnosti plnit své závazky vůči zákazníkům, což dokázala již v průběhu prvních čtrnácti dnů následujících po povodni. I v tak těžké situaci si naše společnost vytyčila jako prioritu pomoci při odstraňování škod způsobených povodní a zaměřila se především na pomoc při obnově provozu pražského metra. Tyto události prokázaly, že BREMA, spol. s r.o. je stabilní firma stojící na pevně vybudovaných základech a je schopna obstát i ve velmi tvrdých podmínkách.

BREMA získala certifikát systému environmentálního managementu dle ISO 14001.

Od 1.1.2004 je 100% vlastníkem Josef Matoušek, druhým jednatelem se stal Martin Matoušek.

Založení dceřiné společnosti BREMA SK s.r.o. se sídlem v Sučanech, SR.

BREMA získala certifikát dle OHSAS 18001.

Otevření nové provozovny a výrobní haly v Modleticích, kam byla přesunuta podstatná část výroby (výroba rozváděčů, strojní a zámečnická výroba, servis transportního chlazení).

Počínaje listopadem roku 2010 nastartovala BREMA nový vzdělávací projekt pod názvem BREMA, spol. s.r.o. – vzděláváním zaměstnanců k vyšší konkurenceschopnosti, financovaný z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

V únoru 2012 byl úspěšně ukončen vzdělávací projekt našich zaměstnanců.

Tento projekt byl spolufinancován z prostředků Evropské unie a Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Na komplexní rozvoj zaměstnanců na různých pracovních pozicích jsme získali dotaci ve výši 1 365 606,- Kč.

Založení střediska Stabilních hasicích zařízení.

Založení střediska Výtahových systémů.

Představení nového loga.

Zapojení zaměstnanců do vzdělávacích aktivit projektu akademie HKP III. v rámci operačního programu zaměstnanost ve spolupráci s hospodářskou komorou hlavního města Prahy.

Investiční vstup strategického partnera, společnosti AŽD Praha s.r.o.