Popis činnosti

SILNOPROUD A SLABOPROUD

Společnost BREMA se zabývá realizacemi instalací veškeré elektrotechnologie již od počátku svého působení na trhu (r. 1991). Elektromontáže jsou poskytovány na území celé České republiky.

Zkušenosti máme s instalací i v zahraničí, např. úspěšně realizované projekty na územích Slovenska, Polska, Ruska, Turkmenistánu, Estonska, Francie, Srbska, nebo africké Burkina Faso.

Zaměřujeme se především na realizaci:

elektromontážních a elektroinstalačních prací při výstavbě průmyslových podniků, výrobních hal, obchodních center, dopravních staveb, při montážích a rekonstrukcích energetických zařízení – rozvoden a transformačních stanic.

podstatnou část pracovní náplně tvoří také elektroinstalace v občanské a bytové výstavbě a v rekonstrukcích památkových objektů.

Námi poskytované služby:

komplexní řešení, kvalita, personální obsazení s bohatými zkušenostmi

komplexní řešení dle individuálních požadavků a přání zákazníků od projekce, přes technickou přípravu a realizaci až po nadstandardní a pozáruční servis.

K významné pracovní náplni patří práce pro pražské metro, hlavním zaměřením jsou práce na všech druzích elektromontáží v pražském metru, od slaboproudých rozvodů a MaR, přes osvětlení stanic a tunelů, silové rozvody nn a rozvody vn až k montážím trakčních zařízení.

Silnoproud a slaboproud

Servisní služby

Servis provádíme nejen na námi zrealizovaných zařízeních, ale jsme schopni provádět servis i ostatních výrobců. Nabízíme servisní techniky s dlouholetou praxí, kteří na výtahu prováději:

  • odborná prohlídka (revize) ČSN 27 4002, 274007 – 3 měsíce
  • odborné zkoušky a elektrorevize ČSN 27 4002 B – 36 měsíců
  • inspekční prohlídky, posouzení rizik – 72 měsíců
  • provozní prohlídka (čtrnáctidenní) ČSN EN 27 4002 C – 14 dní
  • preventivní údržba ČSN 27 4002 C – 3 měsíce
  • mazání + čištění – 3 měsíce